PROFESIONÁLNY REGÁL STOCKER CLASSIC

  • ĽAHKÁ MONTÁŽ

    ĽAHKÁ MONTÁŽ Táto regálová jednotka je vybavená bezskrutkovým nitovým systémom.

  • ODOLNOSŤ

    ODOLNOSŤ Panely HDF (s vláknami s vysokou hustotou). Skryté drevo je chránené pod profilom priečneho nosníka, čo zaisťuje väčšiu trvanlivosť produktu.

  • PROFESIONÁLNE

    PROFESIONÁLNE „NADROZMERNÉ“ komponenty pre priemyselné použitie. Krátke a dlhé nosníky hrúbky 1,5 mm.

Vysoká nosnosť, 600 kg na úroveň

Profesionálny kovový regál Stocker Classic s drevovláknitými HDF doskami ideálny na skladovanie v dielňach a skladovacích miestnostiach. Súprava policových jednotiek určená na držanie ťažkých bremien s nastaviteľnými policami. Ľahká a rýchla montáž bez skrutiek. Jedna polica má nosnosť až 600 kg (rovnomerne rozložené zaťaženie). Jedná sa o robustný regál obrovských rozmerov, ktorý je ideálny na uskladnenie všetkých druhov predmetov v suteréne, garáži, skladovacích miestnostiach, skladoch, závode alebo iných podnikoch. HDF drevovláknité dosky, odolnejšie proti vlhkosti. Ľahké čistenie a údržba. Stredové výstuhy pre väčšiu odolnosť.

Stojina v tvare písmena „T“, získajte 3 moduly pomocou 2 jednotiek

Dve rôzne stojiny v tvare
písmena „L“ alebo „T“

Reviews

Našťastie to bola ľahká montáž! Po niekoľkých menších záťažových regáloch rôzneho pôvodu so zlou kvalitou a po frustrujúcich pokusoch o montáž som nakoniec dostal tento a bolo to naozaj príjemné ! Všetko je v poriadku a dobre natreté, perfektne pasuje a je možné ho demontovať, ak ho potrebujete ukotviť k podlahe. Skutočne ľahká montáž! Skvelá a silná kvalita kovu! Mimochodom, sú balené tak, aby sa z nich bolo čo najmenšie množstvo odpadu. Nepoužíva sa žiadna veľká škatuľa, ale niekoľko kusov baliaceho papiera a lepenky bez polystyrénovej peny. V tejto veci ich nemožno ani porovnávať s ostatnými. Skvelé!

Pmleo

Je to skvelá kvalita za výbornú  cenu. Mám 15 takýchto regálových jednotiek. Podľa môjho názoru je to najlepší pomer medzi ceny a kvality na trhu DIY (urob si sám). Police sú pevné ako skala. Montáž je jednoduchá a úrovne políc je možné po zostavení meniť v niekoľkých výškach. Jednotlivé úrovne úložného priestoru je možné absolútne prispôsobiť jednodielnym stojanom s dĺžkou 2 metre. Všetky kovové časti sú natreté práškovou farbou a ani po takmer 5 rokoch nie sú žiadne z týchto políc hrdzavé. Pre ťažšie veci je lepšie vymeniť za hrubšie panely OSB.

Yannik N

POUŽITIE

Industry

100%

Warehouse

100%

KONEČNÁ ÚPRAVA

Antracitová šedá

RAL 7016

Modrá

RAL 5010

Modrá a oranžová

Modrá: RAL 5010 |Oranžová: RAL2004

KVALITA A CERTIFIKÁCIA