REGÁL RIVET ZEUS

  • NITOVÁ TECHNOLÓGIA

    NITOVÁ TECHNOLÓGIA Nitová RIVET technológia. Táto regálová jednotka je vybavená systémom bezskrutkových nitov, inovatívnym spojovacím nitom pre ľahkú inštaláciu, zvyšujúc pevnosť a stabilitu.

  • PROFESIONÁLNE

    PROFESIONÁLNE NADROZMERNÉ KOMPONENTY: Hrúbka 1,2 mm vo všetkých komponentoch pre väčšiu pevnosť a odolnosť. HDF drevovláknité dosky s hrúbkou 8 mm.

  • VYSOKÁ NOSNOSŤ

    VYSOKÁ NOSNOSŤ Nosnosť až 300 kg na policu.

Vysoká nosnosť s Rivet Technology®

Súprava regálových jednotiek Rivet® Zeus určená na držanie ťažkých bremien, s kovovou konštrukciou a panelmi HDF (s vláknami s vysokou hustotou). Exkluzívna nitová technológia pre ľahkú a rýchlu inštaláciu bez skrutiek zabraňuje tomu, aby časom nastalo opotrebenie regálov. Revolučné nosníky v tvare písmena Z pre lepšiu podporu panelov. Nastaviteľné police každé 4 cm s nosnosťou až 300 kg na policu (rovnomerne rozložené zaťaženie) v závislosti od rozmerov políc. Šedý textúrovaný náter odolný proti poškriabaniu.

Predstavuje ideálne riešenie na usporiadanie všetkých vecí vo vašom suteréne, garáži, skladovacej miestnosti, sklade, závode alebo iných podnikoch. HDF drevovláknité dosky s hrúbkou 8 mm. Ľahké čistenie a údržba. Celá rada produktov ZEUS má certifikát TÜV Rheinland® a drevo certifikát FSC®. Môže byť tiež zostavený vodorovne ako pracovný stôl.

Šedý textúrovaný náter odolný proti poškriabaniu.

Nosníky v tvare písmena Z pre
lepšiu podporu panelov.

Reviews

Perfektný, robustný policový regál.

Anonymous

Veľmi dobrá kvalita  za túto cenu, kúpil by som to opäť.

Anonymous

Veľmi dobrá a výhodná kúpa. Neľutujem.

Anonymous

KONEČNÁ ÚPRAVA

NOVINKA!

Šedý textúrovaný náter odolný proti poškriabaniu

KVALITA A CERTIFIKÁCIA