REGÁL RIVET STABIL®

  • ĽAHKÁ MONTÁŽ

    ĽAHKÁ MONTÁŽ Táto regálová jednotka je vybavená bezskrutkovým nitovým RIVET systémom, inovatívnym spojovacím kovovým nitom pre ľahkú inštaláciu, ktorá dodáva pevnosť a stabilitu.

  • VÝDRŽ

    VÝDRŽ Vysoko husté drevovláknité dosky (HDF). Skryté drevo je chránené pod profilom kovových nosníkov, čo zaisťuje väčšiu trvanlivosť produktu.

  • BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

    BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE Hrany nosníkov proti porezaniu a so 70 mm výškou nosníka, ohnutými hranami proti porezaniu.

Najlepší priemyselný dizajn zaručujúci vysoké zaťaženie

Súprava policových regálov Rivet® určená na vysoké zaťaženie, s kovovou konštrukciou a panelmi HDF (s vláknami s vysokou hustotou). Exkluzívna nitová technológia (s malým systémom spojovacích nitov) pre ľahkú a rýchlu bezskrutkovú montáž zabraňuje tomu, aby sa regály časom zničili. Nastaviteľné police každé 4 cm vo výške s nosnosťou až 400 kg na úroveň (rovnomerne rozložené zaťaženie) v závislosti od rozmerov políc. Je to ideálne riešenie na uskladnenie všetkých vašich predmetov v suteréne, garáži, sklade, archíve, sklade, priemysle alebo iných podnikoch. Celá rada má certifikát TÜV Rheinland® a drevo certifikát FSC®. Môže byť zostavená vodorovne ako pracovný stôl. Drevovláknité dosky HDF s hrúbkou 5 mm sú odolnejšie proti vlhkosti. Ľahké čistenie a údržba.

DREVOVLÁKNITÉ DOSKY S VYSOKOU HUSTOTOU (HDF)

· Vyššia kvalita.

· Vysoká odolnosť proti vlhkosti.

· Leštená povrchová úprava.

· Vhodný na nátery, lakovanie alebo politúru.

· Vyššia odolnosť proti nárazu.

Nitová RIVET technológia, vyššia odolnosť

Nitové spojovníky, vyššia
pevnosť, ľahšia montáž
a dlhšia životnosť

Reviews

Odporúčam! Podľa môjho názoru je to udržateľný a vysoko kvalitný systém. Dá sa ľahko zmontovať a rozobrať. Po zostavení sú regály veľmi stabilné

Anonymous

Doteraz sme objednali 4 podobné policové regály od AR (rôznych veľkostí). Montáž je jednoduchá (bol prítomný asistent) a pokyny sú intuitívne a zrozumiteľné. Spôsob, akým je zostavený, je dobrým riešením. Výsledkom je stabilný regál, odporúčam.“

Anonymous

Kúpil som niekoľko tých regálov. Ľahko a rýchlo sa skladajú a sú tiež veľmi odolné.

Flococo

Kúpil som dva regály, ktoré sa dali ľahko a rýchlo namontovať a boli veľmi pevné. Odporúčam tento produkt ľuďom, ktorí si chcú nechať svoje veci v garáži alebo suteréne.

Aznav

Pomer ceny a kvality je neprekonateľný. Zostavenie je ľahké, ale dvaja ľudia to zvládnu rýchlejšie. Robustný a s výbornou konštrukciou.

Sab44300

POUŽITIE

Garage

87%

Trade

60%

KONEČNÁ ÚPRAVA

Antracitovo šedá

RAL 7016

Modrá

RAL 5010

Modrá a oranžová

Modrá RAL 5010 | Oranžová RAL 2004

NOVINKA!

Antracitovo šedá matná textúrovaná povrchová úprava najvyššej kvality, odolná proti poškriabaniu

Pozinkovaná

KVALITA A CERTIFIKÁCIA