KOVOVÝ ROHOVÝ REGÁL CORNER RIVET®

  • OPTIMALIZOVANÝ AŽ NA 11%

    OPTIMALIZOVANÝ AŽ NA 11% Optimalizácia priestoru vašej garáže vrátane rohov. S rohovými nitovými Rivet regálmi je možné malý úložný priestor doma alebo v akomkoľvek malom podniku optimalizovať až na 11%.

  • PRÍSTUPNOSŤ

    PRÍSTUPNOSŤ Lahký prístup k veciam v rohu miestnosti, 62 cm, najväčší na trhu. Môžete sa vyhnúť stredovým stojinám, ktoré komplikujú proces nakladania/vykladania.

  • NITOVÁ TECHNOLÓGIA

    NITOVÁ TECHNOLÓGIA Táto regálová jednotka je vybavená bezskrutkovým systémom RIVET, inovatívnym spojovacím kovovým nitom pre ľahkú inštaláciu, zvyšujúcu pevnosť a stabilitu.

CORNER RIVET s HDF drevovláknitými doskami

CORNER RIVET s HDF drevovláknitými doskami

Kovový regál CORNER RIVET je navrhnutý tak, aby uniesol ťažké bremená, s výškovo nastaviteľnými policami. Exkluzívna nitová technológia RIVET pre ľahkú a rýchlu inštaláciu bez skrutiek zabráni tomu, aby sa regály časom zničili.

Maximálne využitie priestoru vrátane rohov; je ideálny na uschovanie všetkých vašich predmetov vo vašom suteréne, garáži, sklade, archíve, dielni, priemysle alebo iných podnikoch. Nosnosť 250 kg na policu (rovnomerne rozložené zaťaženie) v závislosti od rozmerov regálov.

Drevovláknité dosky HDF s hrúbkou 5 mm sú odolnejšie proti vlhkosti. Ľahké čistenie a údržba. Môže byť zostavený vodorovne ako pracovný stôl a skombinovaný s inými regálmi s rovnakou hĺbkou.

Séria GARAGE 45

Koncept „GARAGE 45“ s drevovláknitými doskami HDF sa dodáva v 4 modeloch rôznych kombinácií veľkostí s rovnakou hĺbkou 45 cm, ktorá je najvhodnejšia na riešenie skladovania vo vašej garáži, sklade a malých firmách. Tento produktový rad je možné kombinovať s CORNER RIVET, čím sa zabezpečí celková optimalizácia priestoru.

.

Rôzne kombinácie regálov s rovnakou hĺbkou 45 cm

Modularita- regály je
možné kombinovať s
našou radou produktov
„Garage 45“

Reviews

Podľa môjho názoru je tento flexibilný regálový systém perfektný na vybavenie každej domácej dielne. Nakoniec som dal svoju dielňu do poriadku. Postavil som uhlovú konštrukciu s vysokými a strednými policami. Jednoduchá a ľahká montáž. Vynikajúci systém po každej stránke. Super!!

Anonymous

Som príjemne prekvapený, moje nové rohové police mi priniesli taký skvelý priestor v mojej garáži.

Anonymous

Vynikajúce na usporiadanie všetkého tak, ako to chcete. Tento produkt som si kúpila nedávno a vyzerá to dobre!

Celia76

Montáž je veľmi jednoduchá, aj keď s dvomi ľuďmi je to rýchlejšie. V každom prípade by sa malo použiť plastové alebo gumené kladivo. Stabilita je veľmi dobrá. Regál by som kúpil znova!

Anonymous

Vynikajúci produkt. Som s ním tak spokojný, takže ho odporúčam.

Feiteira

POUŽITIE

Garage

100%

Trade

80%

KONEČNÁ ÚPRAVA

Antracitovo šedá

RAL 7016

Pozinkovaná

NOVINKA!

Antracitovo šedá matná povrchová úprava s najvyššou kvalitou, odolná proti poškriabaniu.

CALIDAD Y CERTIFICACIONES