AR SHELVING

Naším cieľom je dosiahnuť dokonalosť v strategickom marketingu a rozvíjať nové možnosti pre trh a vytvárať prídavné hodnoty pre našich zákazníkov, vytvárať úzku spoluprácu medzi nami a zákazníkmi vďaka naším širokým znalostiam v medzinárodnom obchode. Sme orientovaný najmä na zákazníka a máme jasne stanovenú medzinárodnú priemyselnú filozofiu spoločnosti GRUPO ARANIA do ktorej patríme.

Ako vedúca spoločnosť v oblasti kovových regálov pre DIY na európskom trhu denne potvrdzujeme naše prvenstvo v inováciách našich produktov, výborným zákazníckym servisom a vysokou kvalitou našich výrobkov.
Inovácia
87%
Poradenstvo
93%
Zdokonaľovanie
77%
Zákaznícke hodnotenie
82%

INOVÁCIE

V rámci potreby neustáleho zlepšovania pravidelne realizujeme za pomoci Focus Group Dynamics výskum, ktorý nám pomáha odhaliť hlavné potreby používateľov regálových systémov, ako aj moderné trendy. Hlavným cieľom je presne pochopiť, čo zákazník potrebuje a efektívne mu s tým pomôcť.

Na základe týchto štúdií vieme zistiť, aké vylepšenia produktov sú nutné a zahŕňame ich do nášho kalendára, aby sme mali prehľad čo, a kedy treba zmeniť.

Projekt „Podpora inteligentných inovácií“

 

PORADENSTVO A PRISPÔSOBITEĽNOSŤ

Zameriavame sa na celkové poznanie trhu tak, aby sme poznali správanie každého sektoru v konkrétnej krajine.

Toto poznanie nám poskytuje presnú víziu toho, čo zákazník a každý klient potrebuje. Vieme presne poradiť, analyzovať a poskytovať efektívnu stratégiu predaja.

Aby sme boli jednotní s touto víziu, musíme vedieť pružne reagovať a prispôsobiť sa dopytu všetkých zákazníkov v danom sektore.

ZDOKONAĽOVANIE

Chceme byť najlepší v procesoch, produktoch a v zákazníckom servise. Kvalita je jeden z hlavných elementov, ktorým sa snažíme odlíšiť, počínajúc surovým materiálom (certifikovaným európskymi predpismi) a končiac výrobnými procesmi (špecifické kontroly a certifikácie).

Naši zákazníci sú kľúčoví pri hodnotení našich produktov a servisu a preto im vkladáme najvyššiu dôležitosť a pozornosť. Berieme na vedomie všetky odporúčania, či sťažnosti, ktoré sú, koniec koncov, faktory, ktoré hovoria o kvalite spoločnosti.

ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Montážne návody a videá sú základným podporným materiálom pre koncového používateľa. Prístup ku každému produktu, stiahnuť si všetok potrebný materiál z internetu, technické dokumenty a aj náš katalóg je prístupný pre každého zákazníka. Poskytujeme podporu z pohľadu obchodu, spoluprácu pri zlepšovaní a uľahčovaní predaja za pomoci didaktického, reklamného označenia, nákupných sprievodcov, organizácie umiestnenia a pod. Taktiež vďaka našim skúsenostiam dávame pozor na zmeny nákupného správania koncových zákazníkov.

TONY ZA ROK
30000
ZAMESTNANCI
298
VÝVOZ
80

Spokojnosť zákazníka je našim cieľom a každým dňom nám pomáha neustále napredovať, zlepšovať sa a vyvíjať nové riešenia. Sme si vedomí, že bez všetkých ľudí, všetkých ochotných a odhodlaných tímov by sme nikdy nedosiahli vysokú úroveň predaja, servisu a podpory. Bez nich by to nikdy nebolo možné.

KVALITA A CERTIFIKÁCIE

Systém manažérstva kvality.
Norma EN ISO 9001:2015
AR Shelving (Galdácano a Slovensko)

Systém environmentálneho manažmentu.
Norma EN ISO 14001:2015

ISO 45001

Systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
Norma ISO 45001:2018
TÜV SÜD

Certifikácia spotrebiteľského reťazca dreva.
(FSC-C109225).
FSC®

Certifikácie záťaže produktov.
TÜV RHEINLAND

Udržateľná konkurencieschopnosť v podnikovej kultúre, stratégii a operáciách.
Xertatu:adi Metodología de Responsabilidad Social

VÝZVA NA PREDLOŽENIE PONUKY

Verejné obstarávanie – výzva na predloženie ponuky: Obstaranie plnoautomatickej baliacej a paletizačnej linky na balenie regálových systémov

Výzva na predkladanie ponúk.pdf    Identifikačné údaje a vyhlásenie.pdf    Návrh kúpnej zmluvy.pdf

HISTÓRIA

1940
Založenie organizácie | Arania Group Foundation.

1966
Začiatok výroby kovových regálov vo fabrike Arania.

1984
Výroba regálov sa špecializuje a vzniká nové nezávislé výrobné centrum v Galdácanu v Španielsku.

1991
Vzniká AR Sistemas, špecialista na garážové regály.

2008
Začlenenie spoločnosti Technometal do skupiny Arania Group, ako výrobného centra na Slovensku.

2011
Založenie dcérskej spoločnosti AR SISTEMAS DE ALMACENAJE v Čile.

2014
Vzniká značka AR Shelving.

2015
Založenie dcérskej spoločnosti Capricorn Investments Ltd v Rusku.

2017
Zdvojnásobenie priestoru výrobnej kapacity vo výrobnej fabrike na Slovensku.

80  ROKOV SKÚSENOSTÍ

+ 800 ZAMESTNANCOV

80% VÝVOZU

VÝROBNÉ CENTRÁ
6
TONY/ROKY VÝROBNEJ KAPACITY
400000
ZASTÚPENIE V KRAJINÁCH
65

SILA VYNIKAJÚCEJ SKUPINY

Arania Group je jedna z najvýznamnejších európskych spoločností v obore spracovania kovov. Vznikla v roku 1940 a vždy bola oddaná ľudským zdrojom v kombinácii s technologickým pokrokom. Práve to urobilo skupinu jedným z najväčších predstaviteľov tohto sektora a Arania upevnila svoju pozíciu a prítomnosť na významných medzinárodných trhoch.

Číselné hodnoty skupiny ukazujú, že spoločnosť nič neponechala náhode: 400,000 tón spracovanej ocele za rok; zastúpenie vo viac ako v 65 krajinách; 80% vývoz a viac ako 800 zamestnancov. Skupina Arania je významným článkom vo všetkých svojich priemyselných činnostiach. Viac na: www.grupoarania.com

OSTATNÉ SPOLOČNOSTI SKUPINY

Arania

Precízne valcovanie zvitkov vysokej a nízkej uhlíkovej ocele za studena.

www.araniasa.com

Arania Imagen
Aratubo

Precízne za studena valcovanie a zváranie pozinkovaných rúr.

www.aratubo.com

Aratubo Imagen
AR Racking

Priemyselné skladovacie systémy, vysoko nosné policové a paletové kovové regály.

www.ar-racking.com

AR Racking Imagen