FAQ

KDE MÔŽEM KÚPIŤ VAŠE VÝROBKY?

Neposkytujeme priamy predaj súkromným zákazníkom. Avšak môžete nám napísať na info@ar-shelving.com s vašou konkrétnom požiadavkou a miesta doručenia a naše obchodné oddelenie sa vám čoskoro ozve. Nájdu vám najbližšieho distribútora, kde budete môcť získať všetky produkty, o ktoré máte záujem.

PREDÁVATE PRIAMO SÚKROMNÝM ZÁKAZNÍKOM?

Súkromným zákazníkom priamo nepredávame. Snažíme sa vás informovať, kde sa dajú naše kovové regály získať tak, aby ste necestovali ďaleko a nakúpili bez najmenších problémov. Sme výrobcovia kovových policových regálov a tovar predávame do viac ako 40 krajinách prostredníctvom našich distribútorov. Ak chcete vedieť, ktorý distribútor je k vám najbližšie, pošlite nám e-mail na adresu info@ar-shelving.com Budeme radi, ak nám napíšete, ktorý produkt potrebujete a kde by ste ho potrebovali dodať. Čoskoro dostanete odpoveď s informáciou, kde si môžete kúpiť naše výrobky.

MÁTE DOSTUPNÝ KATALÓG PRODUKTOV?

Samozrejme! Môžete sa pozrieť na náš interaktívny katalóg kliknutím na nasledujúci odkaz: Náš katalóg .
Dostupná je aj PDF verzia, ktorú môžete získať zaslaním e-mailu info@ar-shelving.com.

KDE MÔŽEM ZÍSKAŤ NÁHRADNÉ DIELY ALEBO DOPLNKY PRE MOJE REGÁLY?

Kontaktujte naše obchodné oddelenie a uveďte, čo potrebujete zaslaním e-mailu info@ar-shelving.com. Naši kolegovia vám poskytnú najlepšie riešenie.

AKO ZOSTAVIŤ KOVOVÝ REGÁL?

V sekcii Produkt na našej webovej stránke, Metal Shelves si môžete stiahnuť montážny návod pre všetky naše regálové systémy, prípadne si môžete pozrieť montáž online na našich videách.
Môžete navštíviť náš YouTube kanál   AR Storage , kde nájdete konkrétne montážne videá našich produktov. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na info@ar-shelving.com.

 

PREDÁVATE KOVOVÉ REGÁLY ONLINE?

Nie, ako výrobcovia online predaj v tomto momente neposkytujeme.
Napriek tomu máme niekoľko distribútorov, ktorí ponúkajú online predaj našich produktov. Ak nám pošlete miesto dodania, štát a mesto na info@ar-shelving.com budeme vás informovať o vašom najbližšom distribútorovi.

KTORÝ JE NAJLEPŠÍ REGÁLOVÝ SYSTÉM DO GARÁŽE?

Všetky kovové regály z rady produktov GARAGE45, ktoré vyrábame, sú na tento sú ideálne takmer všade, kde je potrebné skladovať, ale ako odborníci na skladovanie a organizáciu priestoru odporúčame tieto produkty  špeciálne do garáže.

Čo je špecifické na tomto sortimente? Dá sa voľne kombinovať. Je zložený z našich rohových regálov Corner Rivet a regálov Rivet Stabil. Okrem toho, že poskytujú jednoduchú, bezskrutkovú montáž, umožňujú vám naplno využívať celkový priestor a rohy vašej garáže.

SÚ KOVOVÉ POLICE ODOLNÉ VOČI VLHKOSTI?

Áno, toto je jedna z najvýraznejších vlastností produktov AR Shelving. Všetky naše kovové regály sú odolné voči vlhkosti a korózii. Pozinkované aj povrchovo lakované produkty ponúkajú skvelú odolnosť vo vlhkom prostredí.

SÚ KOVOVÉ POLICE BEZPEČNÉ?

Áno! Naše kovové regálové systémy sú z hľadiska stability aj montáže bezpečné. Komponenty našich regálov sú profilované a ohnuté na okrajoch, aby sa zabránilo akýmkoľvek zraneniam a porezaniu.

Okrem toho, dosahujeme prostredníctvom inovatívneho dizajnu, maximálnu robustnosť a stabilitu všetkých výrobkov. To všetko s cieľom poskytnúť spotrebiteľovi čo najväčšiu odolnosť.

KOVOVÉ REGÁLY SO SKRUTKAMI ALEBO BEZ?

Závisí to od osobných preferencií a miesta použitia regálov. Ponúkame široký výber systémov:

Nové dekoratívne regály majú realizovanú montáž za pomoci plochých skrutiek. Patria do skupiny produktov Office Easy, ktoré sú ideálne do kancelárie a na pracoviská.

V ponuke máme aj klasické skrutkové kovové regály so skrutkami a maticami M8. Dajú sa zakúpiť v klasickom balení, ale aj jednotlivo po komponentoch, ktorými môžete vytvárať prispôsobený modulárny systém . Sú vhodné pre tých, ktorí potrebujú policový systém na mieru podľa vlastných, konkrétnych požiadaviek.

Ponúkame veľký výber aj bezskrutkových kovových regálov. Najvýraznejšie sú kovové regály  kategórie Rivet, ktoré sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou montážou. Sú vhodné do garáže a profesionálne použitie, ako sú sklady, dielne a priemysel.

KOVOVÉ REGÁLY S DREVENÝMI HDF POLICAMI ALEBO KOVOVOU DRÔTENOU POLICOU?

Záleží na priestore a využitia regálov. Obe verzie majú svoje výhody. Na jednej strane sú kovové regály s drevenými HDF policami ideálne na skladovanie takmer všetkých druhov predmetov, od dekoratívnych predmetov až po krabice. Využívajú HDF drevovláknité dosky, ktoré sú odolné voči vlhkosti, čo umožňuje jednoduché čistenie a údržbu.

Na druhej strane máme celokovové regálové systémy s kovovými drôtenými policami vhodné na skladovanie mastných a mokrých výrobkov, kvapalín alebo mazív. Naše regály Wire-Rivet majú 100% pozinkovanú kovovú policu, vysoko odolnú voči vlhkosti a korózii. Tento typ regálov je ideálny pre vonkajšie skladovanie na záhrade, terase alebo v skleníku. Sú taktiež kompatibilné s protipožiarnymi systémami aj vďaka nehorľavosti.

ČO SÚ MODULÁRNE REGÁLY?

Tzv. Modulár sú úložný kovový regálový systém, ktorý je plne prispôsobiteľný potrebám každého užívateľa. Je to produkt, ktorý vyniká svojou funkčnosťou a variabilitou. Umožňuje výber výšky, šírky a dĺžky podľa osobných preferencií. AR Shelving ponúka tieto modely pod názvom Versatil s rôznymi alternatívami montáže a povrchovej úpravy: Versatile

MÔŽEM KOVOVÝ REGÁL UKOTVIŤ DO STENY?

Áno, pokiaľ chcete dosiahnuť maximálnu nosnosť regálu. V každom prípade by ste sa mali  držať  odporúčania výrobcu. Samozrejme je dôležité zabrániť zlým praktikám, ako je napríklad lezenie po regáloch, aby ste sa dostali k objektom uložených na najvyššej polici regálu.

AKÉ JE MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE KOVOVÝCH REGÁLOV NA JEDNU POLICU?

Záleží na type regálov. Materiály, rozmery, konštrukcia a dizajn sú rozhodujúcimi faktormi pri určovaní maximálneho zaťaženia na jednu policu. V AR Shelving ponúkame rôzne typy kovových regálov, od tých najjednoduchších, ktoré podporujú 40kg na policu, až po najvýkonnejšie z nášho priemyselného sortimentu, ktoré podporujú 800kg na policu.

Napríklad naše regály kategórie Stabil Rivet s rozmermi 180x100x50 cm a 5 policami dokážu uniesť 300 kg na policu, čo znamená, že celý regálový systém má celkovú nosnosť až 1 500 kg.