Sin categorizar

AR Shelving sa zúčastnil 24. ročníka výstavy MOSBUILD v Moskve

AR Shelving sa prezentoval už ďalší rok na najvýznamnejšej a zároveň najväčšej medzinárodnej výstave stavebných materiálov v Rusku a vo východnej Európe, MosBuild/WorldBuild, ktorá sa konala od 3. do 9. apríla v Expocentre, v samom srdci obchodného diania hlavného mesta Ruska, v Moskve.

Veľtrh pozostával z 10 individuálnych výstav rozdelených podľa produktových odvetví. Všetky sa týkali stavebného sektoru, dokončovacích stavebných materiálov a renovácie priestorov. Viac ako 1 200 národných a zahraničných spoločností tu predstavilo svoje aktuálne novinky.Výstava bola pre AR Shelving obrovskou príležitosťou na predstavenie svojho najnovšieho produktu wire mesh na ruskom trhu. Wire mesh pozostáva zo širokého sortimentu regálov s policou z kovovej mriežky, vďaka ktorej je ideálnym riešením exteriérov. Na produkt sa vzťahuje 10-ročná záruka proti korózii a tiež je potrebné vyzdvihnúť jeho odolnosť proti vlhkosti, snehu a oleju.
MosBuild bol výbornou skúsenosťou a príležitosťou na propagáciu našich produktov na ruskom trhu a zároveň na zviditeľnenie sa pred viac ako 64 000 špecialistami v danom sektore. Účasť na výstave nám umožňuje nielen prilákať nových zákazníkov, ale aj zvýšiť objem predaja.