Ferias

AR Shelving, Platinovým sponzorom Svetového DIY Kongresu: DIY VEĽTRH 2018, ktorý sa konal v Barcelone.

Práve sme sa vrátili po troch intenzívnych dňoch z Barcelony, kde sme boli súčasťou najdôležitejšej udalosti v Európe pre DIY sektor, známou ako: Medzinárodný DIY Veľtrh.

Počas týchto dní sme mali možnosť vidieť prezentácie skúsených osobností ako sú: Matt Schweickert, Chief Strategy Officer zo spoločnosti Home Depot, ktorá je najväčším svetovým DIY distribútorom. Mali sme možnosť spolu diskutovať a viesť zaujímavý dialóg počas udalosti VIP Cocktail organizovanou reťazcami OBI a Fediyima.

Sylvain Prud’homme, Prezident and Generálny riaditeľ (CEO) spoločnosti Lowe’s v Kanade. Táto americká spoločnosť je lídrom trhu aj za pomoci spoločnosti RONA, ktorej hlavným dodávateľom je práve AR Shelving.

Ignacio Sánchez, Generálny riaditeľ Leroy Merlin Španielsko, ktorý nám prezradil budúcnosť kamenných obchodov prostredníctvom hodnôt, ktoré sú rovnako dôležité, ako sú skúsenosti so zavedením nových technológií, s tým, že nesmieme zabúdať na ľudský faktor. Trávil s nami množstvo času a poskytol nám mnoho zaujímavých nápadov a stratégií do budúcnosti.

Tento rok vyhral cenu za “celoživotné úsilie” Damien Deleplanque, minuloročný Generálny riaditeľ spoločnosti ADEO. Všetkých nás prekvapil svojim príhovorom, kde nám prezradil, že počas celej svojej kariéry podporoval svojich zamestnancov do tzv. „zóny neposlušnosti“, za účelom zmeniť zavedené pravidlá v spoločnosti.

Taktiež sme mali možnosť zúčastniť sa na gala večeri, kde sme zdieľali stôl s našim zákazníkom OBI z Nemecka, s dánskou spoločnosťou Stark a so spoločnosťou Moki Vezi z Litvy.

Tešíme sa budúci rok na Dublin, kde sa bude tento veľtrh konať a kde AR Shelving potvrdilo svoju účasť.